बिश्व

यशूलाई भेट्न सामूहिक आत्महत्या गर्नेको संख्या २०१ पुग्यो

बिज्ञापन

केन्यामा भोकै बसेर सामूहिक आत्महत्या गर्नेको संख्या २०१ पुगेको छ। अदालतले गुड न्यूज इन्टरनेशनल चर्चका पास्टर पाउल म्याकेन्जीलाई जमानत दिन अस्वीकार गरेको छ। पादरीले आफ्ना अनुयायीहरूलाई बच्चाहरू र आफूलाई मार्ने आदेश दिएका थिए ताकि तिनीहरू स्वर्गमा जान र संसारको अन्त्य हुनु अघि यशूलाई भेट्न सकून्।

न्यूयोर्क टाइम्सको रिपोर्ट अनुसार पहिलो पटक बालबालिका र महिलालाई सामूहिक आत्महत्याका लागि तयार पारिएको थियो। उनीहरूलाई केही नखाइकन चर्को घाममा बस्न भनिएको थियो।

प्रहरीका अनुसार फरेन्सिक टोलीले शनिबार २२ जनाको शव निकाल्न सफल भएको छ। अर्का संदिग्ध पनि पक्राउ परेका छन्। भोकमरीका कारण मृत्यु भएको पुष्टि गर्न प्रहरीले शवको डीएनए नमूना पनि संकलन गरेको छ। यसअघि एएफपीले अदालतको कागजातलाई उद्धृत गर्दै ११२ शवको परीक्षण गरिएको जनाएको थियो।

यी मध्ये केहीको शरीरबाट अंगहरू हराएको पाइएको छ।

बिज्ञापन
बिज्ञापन