बिश्वराष्ट्रिय समाचार

आज जनकपुर-जयनगर रेलको उद्घाटन हुँदै ..

बिज्ञापन

नईदिल्ली :आज मध्यान्ह भारत भ्रमणमा रहनु भएका प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवा र उहाक समकक्षी भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्रमोदीले सयुक्त बटन थिचेर जनकपुर-जयनगर रेलको उदघाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ।

बिज्ञापन

प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवाले पहिले महात्मा गान्धीको समाधी स्थलमा पुगेर पुष्प अर्पण गरिसकेपछि समकक्षी नरेन्द्रमोदि संग हैद्राबाद हाउसमा औपचारिक भेट गर्ने र त्यसपछि जनकपुर-जयनगर रेलको उद्घाटन गर्ने संगै सोलुकरिडोरको पनि सहमतिगर्दै दिउँसो २ बजे हैद्राबाद हाउसमा पत्रकार सम्मेलनको कार्यतालिका रहेको मालीका समाचार प्रवास ब्युरो हेमन्त अधिकारीले बताए ।

प्रधानमन्त्री र उनका समकक्षी संगको औपचारिक भेटघाट पछि आज औपचारिक कार्यक्रम नरहेको र भारतला उद्योगी व्यावसायि हरुले आइ पी सि मोर्या हाउसमा प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवालाई भेटघाट गर्ने कार्यक्रम रहेको छ भने भोलि प्रधानमन्त्री देउवा भारतको उत्तरप्रदेश बनारसमा मुख्यमन्त्री आदित्यनाथ योगिले स्वागत गर्दै त्यहाँका मठ मन्दिर हरुमा दर्शन गरेर उत्तर प्रदेशमा निर्माण भएको बृद्धआश्रमको उदघाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ।

बिज्ञापन