बिश्व

रुस र युक्रेनबीच दिनहुँ वार्ता भइरहेको छ तर निष्कर्ष निस्किएको छैन : रुसी वार्ता टोली प्रमुख

बिज्ञापन

एजेन्सी । रुसी वार्ता टोलीका प्रमुख भ्लादिमिर मेदिन्स्किीले रुस र युक्रेनका बीचमा प्रायः दिनहुँ वार्ता भइरहेको जानकारी दिएका छन् ।

रुसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनका निकटस्थ समेत मानिने उनले यस्तो जानकारी दिएका हुन् ।उनले रुस र युक्रेनका द्धिपक्षीय वार्ता टोलीका तर्फबाट दिनहुँजसो वार्ता भइरहेको बताउँदै निष्कर्ष भने ननिस्किएको जानकारी दिएका हुन् ।

युक्रेनमा करिब तीन हप्ता अघिदेखि रुसले आक्रमण गरिरहेको छ । रुसले उसको शब्दमा युक्रेनमा विशेष सैनिक कारबाही गरिरहेको छ । जसका कारण यहाँ कैयौँ नागरिकको ज्यान गएको छ भने युक्रेनका संरचनाहरु पनि ध्वस्त भइरहेका छन् ।

तर वार्ताबाट कुनै निकास भने निस्किएको छैन । रुस युक्रेन द्वन्द्वले युक्रेनको जनजीवन अस्तव्यस्त भएको छ । युक्रेनमा रहेका आफ्ना नागरिकलाई प्राय सबै देशहरुले फिर्ता लगिसकेको जनाएका छन् । रुसले युक्रेनमाथिको हमला अझै नरोकेकाले यहाँका नागरिकले दिन प्रतिदिन असुरक्षित महसुस गरिरहेका छन् ।

बिज्ञापन
बिज्ञापन
बिज्ञापन