कृषिटीकापुर

६४ औं राष्ट्रिय सहकारी दिवसमा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न

बिज्ञापन

६४ औं राष्ट्रिय सहकारी दिवस २०७७ को अवसरमा
सहकारी क्षेत्रका अवसर र चूनौति विषयक अन्तरक्रिया टीकापुर नगरपालिका वडा नम्बर १मा रहेको विजिटटीकापुर रिसोर्टमा सम्पन्न भएको हो।

बिज्ञापन
टीकापुरका १४ वटा सहकारी संस्थाहरुले संयुक्त रुपमा कार्यक्रमको आयोजना गरेका हुन् ।

टीकापुर सहकारी सञ्जालका अध्यक्ष बद्रि प्रसाद भट्टराईको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रममा सुदूरपश्चिम प्रदेशसभा सदस्य डा. रणबहादुर रावल प्रमुख अतिथि रहनुभएको थियो भने टीकापुर नगरपालिका वडा नं. १ का वडाध्यक्ष गंगाराम आचार्य र जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघ, कैलालीका अध्यक्ष शिवा थापा विशिष्ट अतिथि रहनुभएको थियो । कार्यक्रममा सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि रावलले जनताको जीवन स्तर उकास्न सहकारी संस्थाहरुले महत्वपूणर् भूमिका निर्वाह गरेको बताउनुभयो ।

पछिल्लो समय टीकापुर क्षेत्रमा सहकारी संस्थाहरुले राम्रो काम गरिरहेको चर्चा गर्दै डा. रावलले कर्मचारीहरुको क्षमता अभिवृद्धीको लागि सरोकारवाला निकायहरुले तालिम लगायतका कार्यक्रमको आयोजनामा समेत ध्यान दिन जरुरी रहेको बताउनुभयो । सहकारी सञ्जालका उपाध्यक्ष कलावती स्वाँरले स्वागत मन्तव्य राख्नुभएको कार्यक्रमको संचालन जनकल्याण बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका व्यवस्थापक छबिलाल जैशीले गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रममा सहकारीकर्मीहरु शुभनाथ देवकोटा, कमल ठकुल्ला, धनञ्जय ढुंगाना, चेतराज कुँवर, राजेन्द्र भट्टराई, कला विष्ट, नरेन्द्र टमट्टा, देवेन्द्र कुँवर, लालबहादुर साउँद लगायतले आफ्ना धारणा राख्नुभएको थियो ।

अन्तरक्रियामा बोल्ने बक्ताहरुले सहकारी संस्था संचालनका क्रममा देखिएका अवसर र चूनौतिका विषयमा आफ्ना धारणा राखेका थिए । सहकारी संस्थाहरुले सदस्य केन्द्रित भएर आफ्ना क्रियाकलापहरु अगाडि बढाउँदा राम्रो हुनेमा जोड दिएका छन् ।

बिज्ञापन

Leave a Reply