घटना समाचारटीकापुर

बिबाहको पार्टीमा मादक पदर्थ सेवन गरेर फर्कदा भएको थियो दुर्घटना

बिज्ञापन

टीकापुर ,शुक्रबार बिबाह पार्टीमा मादक पदार्थ सेवन गरि फर्कने क्रममा दुर्घटना हुदा दुई जना घाइते भएका हुन

बिज्ञापन

कैलाली जिल्लाको जानकी गाउँपालिका ७ का कुलरी चौधरी शुक्रवार बिबाह पार्टीमा सहभागी भइ से६प ९१५१ नम्बरको मोटरसाइकलमा घर फर्कदै गर्दा टीकापुर नगरपालिका १ कालिका विद्यालय नजिक विपरीत दिसा बाट आइरहेको साइकल लाई ठक्कर दिदा टीकापुर १ शक्ति नगर बस्ने बर्ष ३४का चुनालाल चौधरी गम्भीर घाइते भएका हुन ।
मोटरसाइकलले साइकल लाई ठक्कर दिएर साइकल चालक छेउको सुख्खा नालामा पल्टेको खबर पाए पछि ईलाका प्रहरी कार्यलय टीकापुर बाट खटेको टोली स्थानीय हरुले घाइते मोटरसाइकल चालक सहित लाई रिक्सामा टीकापुर अस्पताल पठाएको थियो ।
साइकल चालक चुनालाल चौधरीको अवस्था गम्भीर देखिए पछि अस्पतालले नेपालगन्ज रिफर गरेको स्रोतले जानकारी दिएको छ।

स्थानीयका अनुसार सडक कालोपत्रे भैसकेपछि मदिरा सेवन गरि सवारी साधन चालक हरुले ओभर स्पिड गाडी हाक्दा यस्ता दुर्घटना हरु निम्तिने गरेको बताएका छ्न। ट्राफिक सम्बन्धि रहेको नियमलाई प्रमुख सहर हरु भन्दा बाहिर पालना नगर्ने भएका कारण यस्ता घटना हरु हुने गरेको स्थानीयले मालीका समाचार लाई बताए ।

बिज्ञापन